bel gratis 0800-2040

PMA voetbalpoule

Ranglijst subleague Teams

 

PMA voetbalpoule

Ranglijst subleague Teams

U bent momenteel geen lid van een subleague, ga naar profiel wijzigen om lid te worden van een subleague

Speel dit jaar ook mee met de leukste voetbalmanagerspel van Nederland

Kies van elke club één speler en stel jouw ideale elftal samen

Ranglijst speelronde :

TopVerschilTotoAantalPunten
1Tot el camp es un clam11183499462
2Razet13153599452
3De Kenners13162798441
4SportSupport Heerenveen7203595434
5Kelvinos12113799431
6De scheerders6184099419
7Ossies5174499415
8First fighter wing 8104199401
9Gemeente Landgraaf6153899398
10Deslaper8153598397
11Winterswijk8143398397
12Droomteam11125599389
13VCG Geesbrug674499374
14VSD Voorschoten5103099344

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague:



Ranglijst periode :

TopVerschilTotoAantalPunten
1De Kenners67691514932227
2Gemeente Landgraaf60791554942199
3Tot el camp es un clam58811524952174
4Winterswijk49781514942102
5Razet50811554912098
6Ossies47731804952090
7SportSupport Heerenveen46871524872069
8Deslaper45911374932051
9First fighter wing 42721674902043
10Kelvinos51591714932038
11VCG Geesbrug34631614841843
12De scheerders32661544721746
13Droomteam130701483961725
14VSD Voorschoten36501333901630
15SO!wkpoule13112796400

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague:



 
Ranglijst Totaal
TopVerschilTotoAantalPunten
1Gemeente Landgraaf408417889295813124
2De Kenners398390897295612988
3Razet364415900295212720
4Winterswijk362390904296312537
5Deslaper346421872294512456
6Kelvinos332387935295212344
7First fighter wing 306352973294412138
8Tot el camp es un clam314374936296912062
9SportSupport Heerenveen328386874295012045
10Ossies312347975297011854
11Droomteam1310299867267011106
12VCG Geesbrug243319943293110969
13De scheerders233341907293410662
14SO!wkpoule20426479525619221
15Ajax14213249515665689
16VSD Voorschoten88923198743614

Top=Aantal voorspellingen waarbij de uitslag exact correct voorspeld is
Verschil=Aantal voorspellingen waarbij het verschil in doelpunten correct is
Toto=Aantal voorspellingen met de juist voorspelde winnaars
Aantal=Het totale aantal voorspelde wedstrijden voor deze score

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague: